




Ноутбук Lenovo LOQ 15IAX9 (83GS007MPB)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lenovo LOQ
оснащен передовой графической технологией серии NVIDIA® GeForce RTXTM 40 и инновационной системой охлаждения, которая обеспечивает оптимальную температуру и минимальный уровень шума даже во время интенсивных игровых сессий. Искусственный интеллект в Lenovo AI Engine+ автоматически настраивает настройки для плавного игрового процесса и эффективной работы, исключая необходимость изменять настройки вручную. Кроме того, его элегантный дизайн, улучшенная портативность и прочная конструкция отвечают потребностям геймеров и путешественников, предлагая не только производительность, но и стиль.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 0.92 Мп |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.38 кг |
| Довжина | 264 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Ширина | 359 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5 12 покоління 12450HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 60 |
| Об'єм відеопам'яті | 6000 MB |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 42 040 ₴





