




Монітор LG 32GS75Q-B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 428 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 714 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Український |
- Ціна: 16 480 ₴





![Монітор LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG] із зображенням гри, що запущена на екрані (опис)](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/1.jpg)
![Автомобільна графіка LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG] демонструє переваги частоти оновлення 180 Гц та плавного часу відгуку](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/2.jpg)
![Монітор LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1 мс [GTG] із зображенням гри на екрані, розділеному навпіл, причому одна половина блимає, матриця часу відгуку, кути огляду](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/3.jpg)
![LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG] зображення робота на фоні з полум'ям кольори роздільна здатність HDR10 яскравість](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/4.jpg)
![Зображення монітора LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG] з порівнянням якості зображення за допомогою технологій NVIDIA G-SYNC та AMD FreeSync зі звичайними моніторами з видимими артефактами](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/5.jpg)
![Монітор LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG] у різних знімках: спереду, збоку та вертикально, з опцією регулювання стандартної бази VESA](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/6.jpg)
![Монітор LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1 мс [GTG], чотири ігрові кадри, що демонструють роботу функції Dynamic Action Sync для геймерів, перехрестя стабілізатора чорного кольору Crosshair, лічильник FPS](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/7.jpg)
![Монітор LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1ms [GTG] зі сценою відеогри з персонажем лучника, фон зображення складається з червоних смуг та логотипу з лівого боку, захист очей, мерехтливе синє світло](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/8.jpg)
![Монітор LG UltraGear 32GS75Q-B 31.5 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG], екран меню з опціями та логотипом iF Design Award 2021, інтерфейс, налаштування, порти](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832485/storage_app_opisy2_lg_2025970/9.jpg)