



Мобільна акустична система JBL PartyBox 710 Black (JBLPARTYBOX710)
Бездротова колонка JBL PartyBox 710
Вечіркайте з гостями, ніби ви на концерті чи в клубі, завдяки портативній колонці для вечірок JBL PartyBox 710 потужністю 800 Вт. Вразіть усіх світловим шоу, повністю синхронізованим із чудовим звуком JBL Original Pro. Невелика консоль, розташована на верхній панелі, разом із застосунком PartyBox дозволяє створювати нові музичні та візуальні ефекти. Легко налаштовуйте як миготливе світло, так і чудовий звук високочастотних та низькочастотних динаміків. Крім того, технологія True Wireless Sound, яка активується однією кнопкою, дозволяє миттєво з'єднати дві колонки PartyBox 710 для ще більшої вечірки. Крім того, колонка оснащена зручною ручкою та міцними колесами, тому ви можете взяти свою вечірку куди завгодно.

Потужний звук JBL Original Pro
Акустична система для вечірок JBL PartyBox 710 дозволить вам відчути ритм завдяки своєму фірмовому звучанню JBL Original Pro. Оснащена двома 2,75-дюймовими високочастотними динаміками та двома 8-дюймовими низькочастотними динаміками в поєднанні з налаштованим фазоінвертором, вона забезпечує потужність 800 Вт та ідеально деталізований звук. Крім того, завдяки вражаючій гучності ви буквально відчуєте ритм.

Світлові ефекти в JBL PartyBox 710
Колонка JBL PartyBox 710 дозволить вам перетворити будь-яку вечірку на рок-концерт або караоке-конкурс. Ви можете синхронізувати свою музику з динамічними, повністю настроюваними світловими ефектами. Оберіть стробоскопи, унікальний ефект зоряної ночі або миготливі світлові візерунки в стилі диско. Усім легко керувати за допомогою верхніх елементів керування або застосунку PartyBox.

IPX4 – захист від бризок
Акустична система для вечірок JBL PartyBox 710 захищена від бризок та має клас захисту IPX4. Тепер ви можете не хвилюватися, навіть коли чудово проводите час з друзями в саду чи насолоджуєтеся напоями біля басейну.

Добре продумані рішення
Акустична система JBL PartyBox 710 оснащена входом для гітари та двома входами для мікрофона. Це рішення ідеально підходить для караоке-вечірок або міні-концертів. Крім того, вбудовані колеса та ручка значно полегшують транспортування колонки, дозволяючи вам брати вашу вечірку практично куди завгодно.
Додаток JBL PartyBox, доступний на вашому смартфоні або планшеті, дозволяє легко керувати музикою та світловими ефектами, а також оновлювати інші налаштування, щоб найкраще налаштувати всі елементи вашої вечірки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 35 Гц |
| Потужність | 800 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.8 кг |
| Висота | 905 мм |
| Глибина | 436 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лінійний вихід | Так |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа | Bluetooth |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 33 480 ₴

