



Пилосос безмішковий Philips 2000 Series XB2140/09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пылесос PHILIPS Power Cyclone 4 XB2140/09

Пылесос без мешка Philips XB2140/09
- отличные результаты пылесоса
- собирает 99,9 % пыли
- мощность: 850 Вт
- длина кабеля: прибл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 239 мм |
| Глибина | 408 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 6 м |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 9 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 080 ₴

