


Духовка електрична Whirlpool W7 OM4 4S1 C
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Whirlpool W7 OM4 4S1 C
Коллекция W Для настоящего искателя вкуса.

Ключевые характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Таймер | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 23 120 ₴

