




Міксер SMEG HMF01CREU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ручний міксер
SMEG HMF01CREU
SMEG HMF01CREU
l">
class="smeg__row">
Тип
Ручний міксер
Дизайнерська лінія
Стиль 50-х
Колір
Вершковий

ДИЗАЙН
Унікальний дизайн
Ручні міксери HMF01 поєднують унікальну естетику 1950-х років із передовими технологіями. Дизайн був створений у співпраці з Deepdesign, студією, яка відповідає за інші культові прилади Smeg. Цей зручний та універсальний прилад стане ідеальним супутником для ваших кулінарних досліджень. Оберіть один із семи вражаючих варіантів кольорів. Ніжні та гармонійні пастельні відтінки, що ідеально підкреслюють хромовані елементи? Або, можливо, сміливі, привабливі кольори? Вибір за вами!

КОМФОРТ
Елементи та особливості
ІНТУЇТИВНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Перемикач, дві кнопки регулювання швидкості та світлодіодний дисплей з підсвічуванням, який показує вибрану опцію та час роботи пристрою.
АЛЮМІНІЄВИЙ КОРПУС
Литий під тиском із захопливою округлою формою. Доступний у широкому асортименті кольорів.
БАЗА
Стабільна основа з нековзними ніжками та місцем для зберігання шнура живлення.
ХРОМОВАНА РУЧКА
Ергономічна ручка, що забезпечує повний контроль.
ВАЖІЛЬ ЗІ СТАЛЕВИХ АКСЕСУАРІВ
Ергономічний важіль з нержавіючої сталі для зміни аксесуарів.

ЕКРАН ТА ЕЛЕМЕНТИ КЕРУВАННЯ / ФУНКЦІЇ
Інтуїтивне керування
Пристрій оснащений простою панеллю керування, що складається з двох функціональних кнопок та світлодіодного дисплея з підсвічуванням. За допомогою кнопок можна швидко вибрати один з дев'яти рівнів швидкості та активувати функцію турбо. Дисплей покаже вибрану швидкість та час роботи, а після завершення вимкнеться, відкриваючи хромовану ручку у всій її елегантності.

АКСЕСУАРИ
Стандартні аксесуари
Пристрій постачається з набором аксесуарів, які роблять його неймовірно універсальним – просто виберіть правильну насадку. Ви можете використовувати міксер для приготування різноманітних напівфабрикатів або навіть цілих страв. Вінчики ідеально підходять для змішування інгредієнтів, таких як збиті вершки, соуси або яєчні білки; насадки Optimus ідеально підходять для напівтвердих продуктів, таких як печиво та основи для тортів; і, нарешті, гаки для тіста призначені для змішування дріжджових продуктів, таких як піца або хліб. Усі аксесуари зберігаються у спеціальному тканинному чохлі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Захист від випадкового від'єднання насадок | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 20.8 мм |
| Глибина | 15.4 мм |
| Ширина | 7.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 700 ₴





