-9%










Професійний пилосос Karcher WD 3 P S V-17/4/20 (1.628-191.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Karcher WD 3 P S V-17/4/20 (1.628-191.0)
Ідеально підходить для прибирання вдома
Цей пилосос для вологого та сухого прибирання може похвалитися 17-літровим баком з нержавіючої сталі, 4-метровим шнуром живлення, 2-метровим всмоктувальним шлангом та цільним картриджним фільтром. Він також оснащений розеткою для електроінструментів, що робить його незамінним інструментом для очищення поверхонь у майстерні.

Активна розетка для підключення електроінструментів
Пилососить бруд, що утворюється під час роботи, перш ніж він осяде на підлозі чи меблях. Пристрій автоматично вмикається або вимикається, коли електроінструмент увімкнено або вимкнено.
Цілісний картриджний фільтр
Для вологого та сухого прибирання без необхідності заміни фільтра пилосос легко встановлюється та знімається простим поворотом фільтра, що усуває необхідність у додаткових кріпленнях.

Практичне зберігання кабелів та аксесуарів
Компактне, безпечне та легкодоступне зберігання аксесуарів. Шнур живлення можна безпечно зберігати завдяки вбудованим гачкам.



Ключові характеристики
WD 3 PS V-17/4/20
Технічні дані
Напруга живлення: 220-240 В
Споживана потужність: 1000 Вт
Тип прибирання: сухе, вологе
Місткість резервуара: 17 л
Матеріал резервуара: Нержавіюча сталь
Довжина шнура живлення: 4 м
Функція видування: так
Розміри (дхшхв): 353 × 328 × 493 мм
Вага: 5,2 кг
Споживана потужність: 1000 Вт
Тип прибирання: сухе, вологе
Місткість резервуара: 17 л
Матеріал резервуара: Нержавіюча сталь
Довжина шнура живлення: 4 м
Функція видування: так
Розміри (дхшхв): 353 × 328 × 493 мм
Вага: 5,2 кг


Комплект включає
- Всмоктувальний шланг: 2 м, з вигнутою ручкою
- Знімний лікоть
- Всмоктувальні труби: 2 шт., 0,5 м, 35 мм
- Універсальна насадка для підлоги: Кліпси
- Щілинна насадка
- Адаптер для підключення електроінструментів
- Флісовий фільтрувальний мішок, 1 шт.
- Цілісний картриджний фільтр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Да |
| Паркування | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Щілинна насадка | Да |
- Ціна: 7 899 ₴



