




Монітор LG 27GR93U-B

Створений для гри
-
Швидкість
Час відгуку IPS 1 мс (GtG) Частота оновлення 144 Гц
-
Екран
27" UHD (3840x2160) VESA DisplayHDR™ 400 / DCI-P3 95% (тип.)
-
Технології
Сумісний з NVIDIA® G-SYNC® AMD FreeSync™ Premium

Приголомшливі візуальні ефекти в іграх

Реалістичний досвід із технологією True Colors
Неймовірна швидкість, захопливий ігровий досвід


Швидкий екран, плавний ігровий процес

Грайте комфортно та без обмежень
Технології на службі плавного ігрового процесу.

Дизайн для геймерів

Каркасна конструкціяБезрамковий екран з трьох сторін
Тонкий-5~15°
Висота110 мм
Поворот у вертикальне положенняПраворуч

Плагін, який забезпечує захопливі звукові ефекти

Нагороджений графічний інтерфейс користувача для геймерів
-

Синхронізація динамічних дій
Динамічна синхронізація дій записує ключові моменти в режимі реального часу, зменшує затримку введення та дозволяє гравцям швидко реагувати на дії опонентів.
-

Чорний стабілізатор
Функція стабілізатора чорного допомагає вам уникати снайперів, що ховаються в темряві, та швидко уникати вибухів.
-

"Перехрестя"
Мішень розташована по центру, що полегшує враження.
-

Лічильник кадрів у секунду
Лічильник FPS покаже вам, як все завантажується. Незалежно від того, чи ви редагуєте, граєте в ігри чи дивитеся фільм, кожен кадр має значення. Лічильник FPS надає вам доступ до даних у режимі реального часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 291 мм |
| Ширина | 614 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 18 099 ₴





