
Миша Logitech M705 Marathon Mouse (910-001949)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 45 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 74 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 186 (кг) |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 860 ₴





