


Електрогриль притискний Braun MultiGrill 7 CG 7040
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Один гриль - багато можливостей
Насолоджуйтесь різноманітними варіантами приготування з трьома налаштуваннями гриля: відкритим, напіввідкритим і закритим . Відкрите положення забезпечує велику поверхню для приготування двох видів їжі при різних температурах. У закритому стані він ідеально підходить для гамбургерів і млинців скорочуючи час приготування і забезпечуючи ідеальне підрум'янення з обох сторін. Напіввідкрите положення дозволяєготовити на грилі без прямого контакту з верхньою пластиною ідеально підходить для запікання та делікатних інгредієнтів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5.34 кг |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 173 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Індикатор включення | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Знімні пластини та лоток |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 900 ₴

