



Мультипіч Xiaomi Smart Air Fryer 4.5L EU BHR8234EU

Не потрібно обертатися
XIAOMI Smart MAF14 Air Fryer використовує технологію конвекційного нагріву на 360° , яка забезпечує швидку і рівномірну смаження Круглий вентиляційний отвір в поєднанні з вдосконаленою тривимірною циклонною корзиною подає гаряче повітря безпосередньо на дно кошика, забезпечуючи Завдяки цьому кожна страва, приготовлена в фоні XIAOMI Smart Air Fryer, рівномірно пропікається, хрумка зовні і соковита всередині, що робить XIAOMI Smart Air Fryer ідеальним вибором для здорової та смачної кухні.

Повний контроль
XIAOMI Smart Air Fryer оснащениймікроперемикачами їжі. Це ідеальне рішення, коли ви хочете бути впевнені, що ваші страви готові ідеально. Одним з найбільших переваг єXIAOMI Smart Air Fryer приготування . Таким чином, коли ви знімаєте та замінюєте кошик, фритюрниця продовжує процес приготування без необхідності вручну налаштовувати налаштування. Це не тільки заощаджує час, але й усуває ризик помилок, гарантуючи, що ваші страви завжди будуть приготовані за планом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 4.5 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 850 ₴

