-9%










Пральна машина автоматична Samsung WW90DG6U25LHU4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Оберіть гарний спінінг
Чим вища швидкість віджимання, тим сухішою буде ваша білизна після розвантаження. Це означає, що ви зможете насолоджуватися своїм одягом швидше, і ваш дім не буде насичений вологою, що утворюється під час сушіння одягу.

Інтенсивно видаляє плями
Функція активної піни дозволяє видаляти навіть найстійкіші плями. Перед циклом прання активується додаткова фаза замочування, під час якої активні бульбашки пом’якшують плями, що полегшує їх видалення.

Захистіть свої тканини за допомогою алмазного барабана
Алмазний барабан має внутрішні отвори у формі ромба, що забезпечує ефективний захист тканини від пошкоджень.

Відчувайте себе в безпеці з 10-річною гарантією на двигун
Інверторний двигун гарантує ефективну та продуктивну роботу пральної машини. Він споживає менше електроенергії, ніж універсальні двигуни, а його спеціальна конструкція зменшує шум. Він також надійний, тому Samsung надає 10-річну гарантію на двигун.

Керування за допомогою телефону
Розумне керування дозволяє вам контролювати роботу пральної машини, навіть коли ви не вдома. За допомогою застосунку на вашому смартфоні ви можете запустити пральну машину, вибрати програму та відстежувати, скільки часу потрібно для завершення прання.

Надсилайте бульбашки для боротьби з брудом
Бульбашкове прання – це революційна технологія, яка спінює мийний засіб, повітря та воду перед пранням, створюючи бульбашки. Ці бульбашки проникають у тканини набагато швидше, ніж мийний засіб, що дозволяє прати в холодній воді з такою ж ефективністю, використовуючи менше енергії.

Тримайте піну під контролем
Занадто багато миючого засобу означає, що він не повністю розчиняється у воді, і одяг не ретельно виполощується. Це може спричинити алергію на шкірі. Система цієї пральної машини контролює кількість піни та за потреби активує додаткове полоскання.

Безпечне прання з надійним двигуном
Інверторний двигун, що використовується в пральних машинах, дозволяє барабану обертатися з різною швидкістю. Це не тільки робить пральну машину тихішою, але й дозволяє їй запускатися на низькій швидкості, зменшуючи навантаження на ремінь, який рухає барабан і вентилятор. Це збільшує термін служби машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Контроль піноутворення |
| Споживання води | 50 л |
| Програми | Прання делікатних речей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 0.66 |
- Ціна: 23 399 ₴



