




Сушка WMF KITCHENminis 415250011
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушильна машина WMF KITCHENminis
Бренд: WMF ELECTRO
Код товару: 415250011
Пристрій для сушіння: фруктів, овочів, м'яса, грибів, трав тощо, а також для приготування мюслі-батончиків.
Параметри:
- корпус виготовлений з нержавіючої сталі Cromargan,
- компактний дизайн, низьке енергоспоживання,
- оптимальний процес сушіння завдяки внутрішній системі циркуляції повітря,
- тиха робота,
- захист від перегріву,
- функція автоматичного вимкнення - звуковий сигнал,
- діапазон налаштування температури: від 30°C до 70°C,
- регульований годинник: діапазон годин 0-24 год,
- РК-екран,
- має 5 ажурних підносів, виготовлених з легкого тритану без бісфенолу А,
- Комплект включає: силіконовий лоток для 6 батончиків мюслі, пластиковий контейнер для батончиків, 2 контейнери для снеків,
- живлення: 220-240 В~, 50-60 Гц, 220 Вт,
- довжина кабелю – 1 м.
Розміри: 27,7 x 18,8 x 20,4 см (Д x Ш x В)
Матеріал: матова нержавіюча сталь Cromargan, пластик, силікон, тритан
Колір: срібний, чорний, прозорий
Колекція: KITCHENminis
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WMF |
| Вид секцій | піддон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 277 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 200 ₴





