

Миючий пилосос Karcher SE 4 (1.081-150.0)

Пилосос SE 4 потужністю 1000 Вт – незамінний пристрій для тих, хто цінує чистоту та гігієну. Завдяки технології розпилення та всмоктування , мийний розчин розпилюється глибоко у волокна тканини , а потім висмоктується разом із брудом . Це ідеальне рішення для сімей, людей з алергією та власників домашніх тварин .

SE 4 – це багатофункціональний пристрій «3 в 1» , який не тільки ретельно очищає килими та оббивку , але й може використовуватися для вологого та сухого прибирання . Він справляється з різноманітними поверхнями, від твердих підлог до делікатних тканин, забезпечуючи високу ефективність очищення. Завдяки робочій ширині 227 мм SE 4 дозволяє очищати великі площі за короткий час.

Завдяки окремим резервуарам для чистої ( 4 літри ) та брудної води (4 літри), пристрій гарантує максимальну зручність та гігієну під час роботи. Резервуар для свіжої води ударостійкий, його легко виймати та наповнювати , що спрощує процес використання.

SE 4 має естетично привабливий чорно-білий дизайн , який не тільки чудово виглядає, але й забезпечує комфорт у щоденному використанні. Пристрій оснащений ручкою для перенесення 3-в-1 , яка дозволяє легко переносити, відкривати, закривати та спорожняти резервуар.

Довгий, гнучкий всмоктувальний шланг 2-в-1, інтегрований з розпилювальним шлангом, забезпечує зручне розпилення та пилососіння. Він ідеально підходить для очищення великих поверхонь, а фіксуюча ручка дозволяє безперервно розпилювати, що полегшує роботу. Довгий 6-метровий шнур живлення забезпечує свободу пересування по кімнаті без необхідності частого вмикання розетки.

Унікальний картриджний фільтр дозволяє виконувати сухе прибирання без необхідності частої заміни фільтра. Це значна зручність, яка підвищує комфорт використання .

Пристрій має практичні рішення для зберігання – як шланг, так і аксесуари можна зручно зберігати на корпусі. Додаткова полиця дозволяє зберігати дрібні предмети, такі як губки або ганчірки , що полегшує до них доступ під час прибирання.

Вагою всього 7,6 кг , пилосос SE 4 надзвичайно легкий для свого класу, що робить його зручним для перенесення та використання. Його компактні розміри 430 x 385 x 535 мм забезпечують зручне зберігання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос мийний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 535 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Об'єм котла (бака для води) | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для чистої та брудної води (л) | 4 |
| Радіус дії | 9 |
| Стан | Нове |
| Еквівалент потужності экодвигателя | 2000 Вт |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Регулювання потужності всмоктування | Да |
- Ціна: 10 000 ₴

