



Ріжкова кавоварка еспресо Sage SES450BSS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна температура кави
Завдяки функції підігріву чашок еспресо-машини ваша кава довше залишатиметься ідеальної температури. Холодна чашка швидше охолоджує напій, що впливає на його смак та аромат. Підігріті чашки, навпаки, гарантують, що ваша кава довше залишатиметься гарячою, дозволяючи вам повною мірою насолодитися її смаком!
Оптимальна довжина кабелю
Занадто короткий кабель часто може бути перешкодою, тому кавоварка оснащена силовим кабелем оптимальної довжини, що забезпечує гнучкість розміщення пристрою на кухонній стільниці, легке підключення до розетки та комфортне використання.
Фільтрація води
Насолоджуйтесь повним смаком та ароматом вашої кави завдяки вбудованому фільтру. Він усуває домішки, які можуть негативно вплинути на ваш смак. Крім того, фільтрована вода зменшує утворення накипу, а це означає, що вам потрібно рідше видаляти накип.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sage |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.4 л |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Підігрів чашок | Так |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал ріжка | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 14 100 ₴

