




Термопот (Диспенсер гарячої води) CASO HW 600 (1868)

Диспенсер для гарячої води Caso поєднує в собі високу потужність 2600 Вт з елегантним дизайном, виготовленим з високоякісної нержавіючої сталі . Завдяки знімному резервуару об'ємом 2,7 літра , наповнення водою відбувається швидко та без проблем, що робить його ідеальним для використання як вдома, так і в офісі.

Однією з ключових переваг цього диспенсера є можливість вибору одного з семи різних температурних режимів, від 40°C до 100°C, з кроком 10°C , що дозволяє ідеально налаштувати температуру відповідно до ваших потреб у напої. Вбудований нагадування про видалення накипу забезпечує тривале та безпроблемне використання, а вбудований фільтр для води гарантує відмінну якість кожної чашки.

Диспенсер для води CASO HW600 , 1 фільтр, документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caso |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 2.7 л |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31.5 мм |
| Глибина | 25.5 мм |
| Ширина | 15.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 6 830 ₴


