




Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S8 MaxV Ultra Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Точне пилососіння
Спеціально розроблена технологія пилососу від краю до кута і бічна щітка, що автоматично висувається, дозволяють роботу-прибиральнику > MaxV Ultra досягати навіть важкодоступних місць, залишаючи їх чистими. Висока потужність всмоктування10 000 Па впорається з брудом, пилом і волоссям, видаляючи їх з підлоги. Система Capet Boost+ гарантує більш швидкий і точний збір волосся та хутра з килимів, ніж будь-коли раніше. Завдяки цьому, як тверді, так і м'які поверхні будуть ідеально чистими.
Zmist naboru
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RoboRock |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.27 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Робот |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 4.1 кг |
| Висота робота-пилососа | 103 мм |
| Глибина робота-пилососа | 353 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прибирання | 12 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | автоматично |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 180 ч |
- Ціна: 49 100 ₴




