




Монітор Samsung ViewFinity S9 5K (LS27C902P)
Реалістичне та природне зображення
Дивіться контент у кінематографічному форматі
Побалуйте себе кінематографічними враженнями, не виходячи з дому! Монітор 16:9 заповнить ваше поле зору та занурить вас у динаміку фільмів та ігор. Крім того, ви отримаєте більше місця на робочому столі, що зробить роботу приємнішою та комфортнішою. Насолоджуйтесь чудовими розвагами та ще більш продуктивною роботою!
Розташуйте екран вертикально
Аудіо без додаткових динаміків
Насолоджуйтесь зручним підключенням
Попрощайтеся з мерехтінням екрана
Бережіть свій зір і краще спіть
Подбайте про свій зір і добре висипайтеся! Оберіть монітор із фільтром Low Blue Light, який зменшує шкідливе синє світло. Це зменшить навантаження на очі та забезпечить вам комфортніший перегляд, особливо ввечері. Насолоджуйтесь кращим сном, навіть якщо ви працюєте або граєте допізна. Це чудовий вибір, який приносить лише переваги!
Транслюйте контент через Wi-Fi
Чудове зображення у роздільній здатності 5K
Працюйте та грайте з безпрецедентною точністю на моніторі 5K з роздільною здатністю 5120 x 2880. Відкрийте для себе виняткову чіткість фотографій, реалістичність ігор та плавне відео, як ніколи раніше. Побачте кожну деталь, навіть найдрібнішу, яка раніше вислизала від вашої уваги. Ідеальний вибір для геймерів, графічних дизайнерів та фотографів, які цінують піксельну досконалість!
Надзвичайно яскравий екран
З яскравістю понад 400 ніт цей монітор забезпечує кришталево чисте зображення навіть у сонячні дні. Працюйте комфортно та насолоджуйтесь іграми й фільмами без перерв. Бачіть неймовірні деталі та пориньте у реалістичні кольори. Більше жодного примруження та напруження очей – бачите все чітко!
Багатство кольорів
Відкрийте для себе світ понад мільярда кольорів! Розгляньте кожну деталь у багатій палітрі відтінків, від ледь помітних градацій до інтенсивних, яскравих відтінків. Насолоджуйтесь неперевершеною графікою в іграх, фільмах та творчій роботі. Насолоджуйтесь бездоганним відтворенням кольорів, яке оживляє кожен проект і переносить вас у саме серце подій!
Зображення кращої якості
Технологія HDR оживляє зображення завдяки насиченим кольорам, глибоким чорним та сліпучим білим відтінкам, що забезпечує виняткову реалістичність та багату деталізацію! Відкрийте для себе нюанси в темних та світлих ділянках зображення, які раніше залишалися поза увагою. Незалежно від того, чи ви граєте в ігри, дивитеся фільм чи редагуєте фотографії, ви будете вражені якістю вашого контенту.
Бездротовий та зручний
Звільніть свій стіл від кабелів та створіть охайний робочий простір. Вбудований Bluetooth дозволяє миттєво та бездротово підключати мишу, клавіатуру, навушники та інші аксесуари. Забудьте про хаос та насолоджуйтесь чистим, організованим робочим місцем, яке сприяє продуктивності.
Вбудована система Samsung Tizen
Оптимізуйте свою роботу та розваги за допомогою Samsung Tizen. Скористайтеся перевагами передової операційної системи, яка забезпечує плавну роботу та просте керування з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Насолоджуйтесь доступом до широкого вибору програм та потокових сервісів, які спростять вашу роботу та забезпечать приємні розваги.
Більше місця для контенту
Вузька рамка монітора означає більший екран у компактному корпусі! Це створює відчуття повного занурення, оскільки зображення здається безмежним. Пориньте у захопливий ігровий процес, відчуйте гострі відчуття кінематографічного досвіду або працюйте ефективніше на кількох моніторах. Отримайте більше місця для свого контенту та насолоджуйтесь кожною деталлю!
Відрегулюйте висоту монітора
Завдяки регулюванню висоти ви можете ідеально налаштувати монітор відповідно до свого зросту та стилю сидіння! Таким чином, ви уникнете болю в шиї та спині та збережете правильну поставу, отримавши більший комфорт під час роботи та гри. Попрощайтеся з незручними позами. Покращте своє самопочуття, насолоджуйтесь комфортнішими розвагами та подбайте про своє здоров'я.
Оптимальний кут нахилу
Завдяки можливості регулювання кута нахилу екрана ви можете легко налаштувати його на рівень своїх очей, усуваючи відволікаючі відблиски та забезпечуючи оптимальний огляд. Це означає комфортний перегляд та зменшення навантаження на очі, незалежно від того, чи сидите ви за столом, чи затишно влаштувавшись на дивані. Насолоджуйтесь комфортом вашого екрану!
Насолоджуйтесь плавним та чітким зображенням
Завдяки DisplayPort якість зображення значно покращиться! Грайте в ігри з вищою роздільною здатністю та насолоджуйтесь вражаюче плавними сценами. Фільми набудуть реалістичності завдяки покращеній контрастності та яскравості. Ви побачите більше деталей, яскравіші кольори та просто краще, цікавіше зображення, що зробить ваші розваги ще приємнішими!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Стан | Новий |
| Функції | |
| Веб-камера | Так |
| Мова меню | Англійська, Український |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 364 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Thunderbolt, USB Type-C, Mini DisplayPort |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
- Ціна: 57 490 ₴





