

Електрогриль притискний Tefal 2w1 Optigrill | GC772810
Tefal OptiGrill GC7728

ІДЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Електричний грильTefal GC7728 OptiGrill оснащений індикатором ступеня готовності. На кожному етапі роботи ви отримуватимете звукове сповіщення, щоб знати, коли ваша страва готова. Цілих 9 автоматичних програм (для червоного м'яса, гамбургерів, сосисок, свинини, птиці, риби, морепродуктів, сендвічів та овочів) дозволяють приготувати широкий вибір ідеальних страв.
2 СПОСОБИ ГОТОВКИ В 1 ПРИЛАДДЯ
OptiGrill Tefal GC7728 - це 2 функції в 1 пристрої . Обсмажте інгредієнти з двох сторін, дотримуючись інструкцій. Отримайте додатковий простір, розклавши гриль.
ФУНКЦІЯ РОЗШИРУВАННЯ ГРИЛЮ
Чекаєте більше гостей? Ніяких проблем для OptiGrill Tefal GC7728 Завдяки функції складного гриля ви можете використовувати вдвічі більшу поверхню гриля за менший час.
ЗДОРОВИЙ ГРИЛЬ
Зменшіть кількість жиру до 44% завдяки пластинам, які розташовані під прямим кутом, щоб полегшити його надходження в крапель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 367 мм |
| Глибина | 189 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Знімний піддон для соку | Так |
- Ціна: 7 099 ₴

