



Портативна колонка Edifier MP230 Black

Колонка Edifier MP230 – ідеальний вибір для будь-якого любителя ретро-музики! Її підсилювач класу D та 48-мм драйвери забезпечують чудову якість звуку. Вона має час роботи від одного заряду до 9 годин , а Bluetooth 5.0 забезпечує стабільну передачу сигналу. Ви також можете використовувати TF-карту або AUX-кабель для зручного відтворення улюбленої музики .

Колонка MP230 використовує технологію Bluetooth 5.0 , яка забезпечує надійне та блискавично швидке бездротове з'єднання з меншим енергоспоживанням. Ви також можете забути про перешкоди та затримки! Пристрій також дозволяє підключатися через AUX-кабель, TF-карту або звукову карту . Оберіть найкраще рішення для себе!

Edifier MP230 забезпечує справді захоплюючий досвід. Подвійний пасивний випромінювач та два 48-мм драйвери створюють стереоакустичну систему. Це дозволяє насолоджуватися ширшим звуковим полем, насиченим деталізованим звуком, потужними басами та чіткими високими частотами. Крім того, інноваційний підсилювач класу D та технологія цифрової обробки сигналів забезпечують бездоганний звук без шкоди для якості.

Вільно слухайте улюблені пісні скільки завгодно довго. Потужний літій-полімерний акумулятор ємністю 2500 мАг забезпечує до 9 годин безперервної роботи . Тож вам не доведеться турбуватися про раптовий розряд під час вечірки з друзями чи садового барбекю!

Подивіться, як легко керувати колонкою! MP230 оснащений стильними функціональними кнопками, що нагадують клавіші піаніно. Ці кнопки дозволяють керувати відтворенням, вмикати режим Bluetooth, перемикати треки та регулювати гучність.

Спеціально розроблена колонка Edifier MP230 нагадує про 1950-ті та 1960-ті роки – вона неодмінно підкорить серця багатьох любителів ретро! Колонка має дерев'яний корпус , який вражає не лише своїм дизайном, але й функціональністю. Спеціальні прокладки зменшують непотрібні вібрації та підвищують стабільність пристрою.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 84.3 мм |
| Глибина | 108.8 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входи | AUX, USB, карта Micro SD |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 699 ₴

