




Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame X40 Master
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 3.6 кг |
| Висота робота-пилососа | 104 мм |
| Глибина робота-пилососа | 350 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Ширина | 426 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 330 ч |
- Ціна: 35 030 ₴










