
Холодильник з морозильною камерою Siemens KI86SHDD0
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ф
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | D |
| Загальний об`єм | 260 л |
| Об'єм морозильної камери | 74 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 31 годин |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Індикатор підвищення температури | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Енергоспоживання | 151 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1772 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Ширина | 558 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 55 420 ₴

