




Мультипіч Philips Series 1000 NA120/00
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Аерофритюрниця PHILIPS серії 1000 об'ємом 4,2 л NA120/00
Повний смак без зайвого клопоту. Хрусткі зовні, ніжні всередині. Унікальна технологія RapidAir економить час та енергію без шкоди для смаку. Просто встановіть час і температуру, щоб насолоджуватися смачними та корисними закусками менш ніж за 20 хвилин.

Смачні страви з до 90% меншим вмістом жиру*
Тепер ви можете готувати смачні та корисні страви практично без олії.

12 способів випікання в одному зручному пристрої
Смаження на повітрі , випікання, гриль, запікання та багато іншого. Легко налаштуйте час і температуру для 12 різних способів приготування, включаючи швидке розігрівання, розморожування та дегідратацію.

Смачні рецепти з додатку HomeID для приготування у фритюрниці
Відкрийте для себе тисячі безкоштовних рецептів та різних налаштувань для вашої фритюрниці Aifryer. 93% користувачів кажуть, що додаток HomeID спрощує приготування їжі.**

Швидке та легке очищення
Заощадьте час на прибиранні завдяки нашій антипригарній тарілці та сковороді StarPlate, які можна мити в посудомийній машині.
ass="lnd_object lnd_matrix lnd_left lnd_bg-middle-center lnd_h-auto">

Завдяки об'єму 4,2 літра, ви можете легко приготувати закуски та снеки.
Компактний дизайн підходить для кухонь будь-якого розміру. Каструля об'ємом 4,2 літра вміщує до 500 г картоплі фрі , 6 курячих стегон або 500 г овочів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Об`єм | 4.2 л |
| Об'єм чаші | 4.2 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 368 мм |
| Глибина | 273 мм |
| Ширина | 293 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 290 ₴

