



Мультимедійна акустика Logitech Z533 (980-001054)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 55 Гц |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип | Бездротовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 3 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 460 ₴




