
Робот-пилосос миючий Dreame Bot L10s Pro Gen2 (RLL42SDA)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.45 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | назад-вперед |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 300 ч |
- Ціна: 9 700 ₴








