




Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L40 Ultra White
Технологія Vormax™
Робот-прибиральник Dreame підтримує Vormax™ , яка забезпечує потужність всмоктування до 11 000 Па& Це дозволить вам легко прибрати вовну, пил та крихти ваших вихованців. Пристрій має5 режимів потужності всмоктування , що дозволяє налаштувати його під вибраний тип поверхні. Ця перевага змусить будь-яку кімнату сяяти чистотою.

Турбота та точність
В комплектімоделі Dreame входить бокова щітка яка вражає своєю точністю та акуратністю. Завдяки йому ви позбавитеся бруду у важкодоступних місцях (наприклад, за шафами або під ліжком). Крім того, щітка піднімається на 10 мм , що допомагає їйрозрізняти забруднення . Це рішення ідеально підходить для чищення килимів та паласів.

Функція MopExtend™ RoboSwing
Щоб бути впевненим, що кожен куточок і щілина будуть ідеально очищені, варто використовувати функцію MopExtend™ RoboSwing . Допомагає у прибиранні важкодоступних місць — вбудовані миючі насадки , що висуваються, дбають про чистоту таких ділянок, як простір під меблями, покриття для підлоги і т. д. Щоб отримати повний контроль над роботом, достатньо скористатися допомогою мутності , який відстежує рівень забруднення води під час миття підлог, а також після миття підлоги воду.

Технологія OmniDirt
Технологія OmniDirt відповідає за аналіз забруднюючих речовин по 5 каналам (R/G/B/мутність/кольоровість) і регулює потужність всмоктування шляхом інтеграції з RGB-камерою і системою розпізнавання рівня забруднення. Крім того, робот здатний регулювати вологість на 32 рівнях і виключає ризик появи розлучень, що є важливим для ефективного прибирання підлоги. Швидкість прання досягає 0,1 мс, що гарантує ідеальну чистоту у вашій квартирі.

Технологія CleanGenius™
Крім раніше згаданих технологій, роботDreame також характеризується взаємодією CleanGenius™ , яка відповідає за аналіз всіх типів поверхонь метою регулювання інтенсивності та циклу миття . Це надзвичайно важливо, коли підлога потребує більш ретельного прибирання.

Догляд за килимами
ПристрійDreame дозволяє піднімати швабру на висоту мм або повністю від'єднувати її, що захищає ваші килими та полоси Крім того, модель дозволить створювати вибрані зони, в яких робот зможе переміщатися. Робот маєдва режими — »Посилене всмоктування& та «Інтенсивне чищення килимів» , які дозволяють пилососити килими з щільних матеріалів. Крім того, робот може легко потрапити в іншу кімнату, оскільки він може долати пороги висотою до 22 мм 22 мм 22 мм 22 мм.

Керуйте своїм пристроєм
Dreame L40 Ultra виділяється вбудованою системою навігації LDS, а також він розпізнає до 100 об'єктів 100 об'єктів, що вкрай корисно під час роботи — завдяки цьому він зможе об'їжджати всі перешкоди. Робот оснащений
світлодіодними ліхтарями , які значно полегшують роботу в темряві. карти дозволяє вам планувати маршрут робота відповідно до ваших уподобань.

Просте та інтуїтивно зрозуміле управління
Робот Dreame пропонує можливість Dreamhome , де ви можете встановити вологошвабри ( 32 рівня ), відстежувати пристрій у режимі реального часу або активувати Assistant . Це надзвичайно корисно для швидкого та зручного використання робота.

Максимальний комфорт
Ще однією чудовою функцією робота єавтоматичне очищення насадок для миття підлог в воді і їх сушіння для запобігання появі неприємних запахів і цвілі. Завдяки функціям автоматичного наповнення і автоматичного зливу вам не доведеться турбуватися про ручне наповнення та спорожнення резервуарів, оскільки вони надають можливість підключення робота до впускного та випускного отворів для води. Роботавтоматично очищає пилозбірник , ємність якого складає 300 мл . Крім того, станція оснащена мішком для збирання пилуоб'ємом 3,2 л , що означає, що вам не доведеться міняти мішок днів .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3.2 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Кількість програм прибирання | 3 |
| Режими руху | уздовж стін, по спіралі, назад-вперед, загзагом, автоматично |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Габаритні розміри робота | |
| Висота робота-пилососа | 104 мм |
| Глибина робота-пилососа | 350 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 260 ч |
- Ціна: 34 000 ₴


