-9%










Портативна колонка Marshall Middleton Cream (1006262)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОТУЖНА БЕЗДРОТОВА КОЛОНКА ВІД КУЛЬТОВОГО БРЕНДУ MARSHALL

Bluetooth-колонка Marshall Middleton кремового кольору
Носіть у руці найкращий портативний звук. Бездротова колонка Middleton оснащена True Stereophonic, унікальною формою всеспрямованого стереозвуку Marshall, яка забезпечує преміальну якість звуку, де б ви не були .

ГУЧНИЙ ТА ПОРТАТИВНИЙ
Носіть у руці найкращий портативний звук. Бездротова колонка Middleton оснащена True Stereophonic, унікальною формою всеспрямованого стереозвуку Marshall, яка забезпечує преміальну якість звуку, куди б ви не пішли.

ДЛЯ ДОМУ ТА НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІ
Бездротова колонка Middleton однаково добре почувається як у фестивальному багнюці, так і на полірованому серванті. Завдяки міцному корпусу, стійкому до пилу та вологи, зі ступенем захисту IP67, невелика кількість дощу та бруду їй не зашкодить .

+20 ГОДИН МУЗИКИ
Насолоджуйтесь музикою понад 20 годин. Розряджений акумулятор можна миттєво зарядити за 4,5 години – і музика може продовжувати грати .

РЕЖИМ СТЕКУ
З’єднайте кілька динаміків Middleton разом, використовуючи режим стекування, щоб посилити звук. Розмістіть їх поруч або розподіліть по кімнаті для потужного звуку, який підійде для будь-якого простору .

СЛУХАЙТЕ БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ПЕРЕШКОД
Middleton бездоганно впишеться у ваш музичний ритм — просто підключіть їх та починайте. Для більш персоналізованого звуку налаштуйте баси та високі частоти на панелі динаміка або завантажте застосунок для бездротового керування аудіо .

З ПИТАННЯМ ПРО ДОВКІЛЛЯ
Middleton залишається вірним своєму культовому дизайну, водночас дотримуючись більш екологічного підходу до захисту довкілля. Міцна конструкція динаміка виготовлена з 55% переробленого пластику, отриманого з використанням електроніки, пляшок для води та кришок фар автомобілів, і на 100% не містить ПВХ .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 109 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 11 399 ₴

