


Мультипіч Tefal Dual Easy Fry EY9018
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Tefal Подвійна смажувальна машина EY9018
Двокамерна фритюрниця з гарячим повітрям,

Характеристики
- Повноцінний сімейний обід за лічені хвилини: двокамерна фритюрниця з гарячим повітрям та двома незалежними висувними ящиками, ящиком XXL та звичайним ящиком для приготування двох різних страв одночасно — для повноцінного обіду за один цикл
- Місткість для всієї родини: використовуйте ящик XXL об'ємом 5,2 л для приготування великих інгредієнтів, таких як недільна печеня, обидва ящики для великих порцій картоплі фрі або ящик об'ємом 3,1 л, якщо ви самі та хочете заощадити енергію.
- Розслаблене приготування: 7 попередньо встановлених програм (картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, дегідратація та ручний режим) для смаження, випікання та гриля – ідеально підходить для приготування різноманітних страв без нагляду та додаткового жиру/олії
- Економія енергії та часу: використовує до 70% менше енергії та готує до 40% швидше, ніж звичайні духовки (протестовано на замороженій картоплі фрі у 2023 році); легке очищення: безпроблемне очищення завдяки подвійним ящикам та решітці, які можна мити в посудомийній машині.
- Технологія екстра-хрусткої скоринки: насолоджуйтесь хрусткою та золотистою скоринкою з невеликою кількістю олії або без неї – до 99% менше жиру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм оливи | 8.3 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Ширина | 402 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Кількість режимів приготування | 7 |
| Максимальна потужність печі | 2700 Вт |
| Об`єм | 8.3 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 400 ₴

