




Духовка електрична Samsung NQ5B4353FBK
Вибрані функції
Автоматичні програми
Завдяки програмам, які зберігаються в пам'яті пристрою, готувати страви стає легше.
Wi-Fi підключення
Ви можете керувати своїм пристроєм, залишаючись подалі від нього*.
Конвекція та мікрохвилі
Взаємодія конвекції та мікрохвиль забезпечує швидке та рівномірне нагрівання їжі.
Очищення парою
Просто протріть внутрішню частину м'якою тканиною, і камера знову стане чистою.
Модернізований дизайн
Ідеально підходить для сучасного інтер'єру кухні.
* Потрібен обліковий запис у програмі SmartThings, доступній в App Store та Play Store на пристроях Android (6.0 і вище) та iOS (10.0 і вище). Також потрібне з'єднання Wi-Fi та обліковий запис Samsung.
Конвекція та мікрохвилі
Готуйте їжу швидше та рівномірніше
Прилад можна використовувати двома способами – як традиційну духовку або як мікрохвильову піч . Таким чином, ви зможете легко готувати повсякденні страви. Поєднайте обидва варіанти, щоб швидко та ретельно приготувати улюблені страви як усередині, так і зовні.
Сучасні технології
Для найкращих результатів
Компактні духові шафи Samsung з мікрохвильовою піччю збагатилися інноваційними рішеннями. Результатом є підвищена гнучкість у приготуванні їжі.Відкрийте для себе нові смаки, відкрийте для себе здоровіші способи приготування їжі та насолоджуйтесь чудовим смаком улюблених страв день .

Очищення парою
Простий спосіб отримати бездоганну чистоту
Коли ви наливаєте воду на дно, утворюється пара, яка розм'якшить бруд і полегшить її видалення Протираючи внутрішню частину м'якою тканиною, ви відновите ідеальну чистоту обладнання.


Ємність 50 л
Випікайте великі страви
Компактна духовка має об'єм 50 л, тому ви можете на кілька рівнях. Ви також можете приготувати одну більшу страву на день народження або святкову вечерю, наприклад, курку з овочами.


Сенсорна панель керування
Інтуїтивно зрозуміле управління
Прилад оснащений білим світлодіодним дисплеєм та сенсорною панеллю керування. Цей набір дозволить вам легше встановити потрібний вам режим . Крім того, пристрій вивчає ваші моделі використання. Опції, що вибирають найчастіше, з'являються першими.

Покриття Ceramic InsideTM
Чистота та комфорт
Завдяки покриттю керамічною емаллю підтримання ідеальної чистоти всередині духовки не складе для вас проблем. Гладка поверхня не вимагає очищення. Просто протріть його м'якою тканиною. Ceramic Inside™ має антибактеріальні властивості, надзвичайно міцний і стійкий до подряпин.

Блокування доступу від дітей
Безпека використання
Безпечне використання гарантує блокування панелі керування . Якщо ви не бажаєте, щоб хтось випадково ввімкнув піч або змінив її налаштування під час використання, активуйте блокування. Ця функція особливо корисна, якщо під час роботи на кухні з вами будуть діти.
Дізнайтеся другфункції духової шафи
Використовуйте переваги функцій компактної духовки Samsung. Це зручність, яка зробить приготування улюблених страв легшою та приємнішою.

Збереження їжі в теплі
Програма, призначена для підтримки температури готових страв.

Автоматичні програми
У пам'яті пристрою є 20 програм випічки та 5 програм розморожування
7 рівнів потужності мікрохвиль
7 рівнів потужності мікрохвиль дозволяють готувати різноманітні страви.
Технологія SmartThings
Контроль з будь-якого місця
За допомогою підключення Wi-Fi можна дистанційно керувати та контролювати пристрій з будь-якого місця *. Дистанційно можна перевірити, як триває процес випікання, яка температура та скільки часу залишилося до закінчення роботи. Крім того, ваш телефон пропонуватиме рецепти на основі ваших уподобань, докладні інструкції з випікання, можливість створювати списки покупок та простіше планувати меню на весь тиждень**.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Об`єм | 50 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Підтримання температури | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 456 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики гриля | |
| Нижний гриль | Так |
- Ціна: 33 680 ₴



