




Монітор LG 27GS85Q-B
Пориньте у вир яскравих кольорів
Покращте свій ігровий світ із частотою оновлення 200 Гц (O.C.). Вдихніть життя у свій ігровий процес завдяки роздільній здатності QHD, широким кутам огляду, дисплею Nano IPS та неймовірній частоті оновлення 200 Гц (O.C.).

Нова швидкість. Новий стандарт.
Монітор UltraGear встановлює новий стандарт швидкості. Ви можете насолоджуватися неймовірно чітким і плавним зображенням завдяки частоті оновлення 200 Гц (O.C.), яка завантажує зображення 200 разів на секунду.

DisplayHDR™ 400 справжніх кольорів
Незалежно від поля бою, цей монітор дозволяє гравцям бачити вражаючі кольори, задумані розробниками ігор, відтворюючи їх з високою точністю завдяки технології VESA DisplayHDR™ 400.

Дизайн, адаптований до потреб геймерів
Покращте свої ігрові враження завдяки тристоронній безрамковій конструкції, яка забезпечує захопливий ігровий досвід. Регульована підставка підтримує функції нахилу, регулювання висоти та повороту, забезпечуючи комфортніший ігровий процес.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 1 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Версія USB | 3.0 |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Інтерфейс USB Type B | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 468 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Ширина | 614 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
- Ціна: 14 400 ₴





