

Мультипіч Tefal Easy Fry Compact EY145B10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tefal EY145B10
Tefal EY145B10 допоможе вам приготувати смачні страви з мінімальною кількістю жиру. Ця компактна аерофритюрниця, оснащена 3-літровим кошиком, підійде навіть для найменших кухонь.
У фритюрниці можна готувати страви без жиру або з його невеликою кількістю
У вашому розпорядженні є до 10 автоматичних програм, які спростять щоденне приготування їжі.
Завдяки 3-літровому кошику, фритюрниця має компактні розміри, що ідеально підходить для невеликої кухні
Кошик з продуктами можна мити в посудомийній машині для легкого очищення після вечері.
Пристрій має велику та зрозумілу панель керування, що забезпечує легке використання.

Знайомтесь з аерофритюрницею Tefal EY145B10
Зменште калорійність вашої їжі
Аерофритюрниця Tefal EY145B10 – це незамінний кухонний прилад для тих, хто любить смачну їжу, але водночас хоче харчуватися здорово. Цей пристрій дозволяє готувати страви, які зазвичай пов’язані з високою калорійністю, без використання жиру або лише з невеликою його кількістю. Тож, якщо ви мрієте про хрустку картоплю фрі без підрахунку калорій, цей прилад вам сподобається!
Зручне приготування їжі
Вам не потрібно постійно гадати, який час і температуру встановити для Tefal EY145B10 для найкращих результатів приготування. Натомість ви можете скористатися попередньо встановленими автоматичними програмами, яких у вашому розпорядженні 10! Приготування ідеальної картоплі фрі, хрусткої курки зовні та соковитої всередині або смачних мафінів стане справжнім задоволенням, а смак ваших страв здивує всіх.
Ідеально підходить для маленької кухні
У вас невелика кухня, але ви хочете мати можливість готувати смачні та корисні страви за короткий час? Тоді зверніть увагу на Tefal EY145B10! Ця невелика, компактна аерофритюрниця ідеально підходить для приготування їжі на одну або дві особи. Місткість кошика становить 3 літри, що дає вам безліч можливостей для приготування на грилі, випічки та навіть смачних десертів.
Легко чистити
Вже поласували смачною, ідеально хрусткою картоплею фрі та соковитою куркою з Tefal EY145B10? Тоді час навести лад! Прибирання після такого тривалого приготування буде легким і не потребуватиме ні часу, ні енергії. Кошик для приготування можна мити в посудомийній машині – ця фритюрниця порадує всіх, хто не любить мити посуд вручну.
Панель керування
Аерофритюрниця Tefal EY145B10 дозволяє легко готувати різноманітні страви, точно встановлюючи час приготування та температуру або використовуючи автоматичні програми. Усі опції доступні через спеціальну сенсорну панель з чітким маркуванням, що забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування для кожного члена сім'ї, незалежно від віку чи досвіду роботи з сучасною технікою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 3 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 231 мм |
| Ширина | 291 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 410 ₴

