-9%










Соковитискач для цитрусових (цитрус-прес) SMEG CJF01BLMEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СОКОВИЧАВКА ДЛЯ ЦИТРУСІВ
SMEG CJF01BLMEU

ДИЗАЙН
Трохи сонця на вашій кухні
Електрична соковижималка Smeg CJF01 поєднує елегантний дизайн з чудовою продуктивністю. Свіжі цитрусові соки, приготовані за допомогою цього пристрою, наповнять вашу кухню тропічним сонцем. Проведення часу на кухні ще ніколи не було таким приємним!

ПРИБИРАННЯ
Легко чистити
Його розширена функціональність доповнюється винятковою простотою використання та очищення – соковижималка навіть постачається з кришкою, яка захищає пристрій від пилу, коли він не використовується (її також можна використовувати як контейнер). Крім того, всі компоненти легко знімаються.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Елементи та особливості
ВИДОВИЩНИЙ КОНУС З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ
Міцний та міцний віджимний конус гарантує найвищий комфорт роботи.
АЛЮМІНІЄВИЙ КОРПУС
Литий під тиском із захопливою округлою формою. Доступний у широкому асортименті кольорів.
Носик із захистом від крапель
Носик з нержавіючої сталі дозволяє зручно наливати сік і запобігає забрудненню пристрою.
ТРИТАНІЄВА ЧОХЛИНКА
Прозора кришка виготовлена з міцного матеріалу Tritan™.
ХРОМОВАНА ОСНОВА
Стійка основа, оснащена нековзними ніжками.
ДВИГУН
Двигун потужністю 70 Вт з вбудованим датчиком увімкнення/вимкнення.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.56 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Пряма подача соку | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма центрифуги | Конічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 099 ₴



