




Саундбар Samsung HW-Q700D

Q-Симфонія
Цілком ідеальний звук із телевізором Samsung за рахунок взаємодії звукової панелі
з динаміками телевізора
Багатоканальний об'ємний звук 3.1.2
Просторовий звук, який захоплює з усіх боків
Кінематаграфічна якість звуку
Бездротовий Dolby Atmos
Перший у світі
бездротовий Dolby Atmos
Забудьте про додаткові кабелі та підключіть звукову панель до телевізора бездротовим способом, щоб відчути просторовий кінематографічний звук із технологією Dolby Atmos*. Завдяки йому звук рухатиметься навколо вас, даруючи вам неймовірні враження та безпрецедентну реалістичність.
*Функція сумісна лише з вибраними телевізорами Samsung, виконаними з 2022 року. Інформація про сумісність доступна у специфікаціях телевізора на сайті samsung.pl.
**Потрібне аудіоджерело Dolby Atmos.

Активний підсилювач голосу (AVA)
Чіткий діалог у кожній сцені
Активний підсилювач голосу – це функція, яка автоматично регулює гучність діалогу для вашого комфорту, коли поблизу є відволікаючий шум. Таким чином, ви не пропустите жодного важливого моменту.
Багатоканальний об'ємний звук 3.1.2
Фантастичний об'ємний звук
Почуйте захоплюючий звук у просторовій версії. 3 канали, 1 канал сабвуфера і 2 канали, що підсилюють, роблять 3.1.2 Multi-Channel Surround Sound новим рівнем звуку.
Звук, адаптований до простору
Ідеальний звук у вашому просторі
Саундбар аналізує та розпізнає оточуючих, щоб налаштувати діапазон та тон звуку. Завдяки Space Adaptive Sound ваша звукова панель звучатиме чудово, де б ви її не розмістили.
*Space Tailored Sound сумісний із телевізорами Samsung QLED (Q70 і вище). Інформація про повний список сумісних моделей доступна на сайті samsung.pl.

Розумні рішення
Додаток SmartThings
Повний контроль за допомогою програми SmartThings
Зручно керуйте своїми сумісними пристроями за допомогою програми SmartThings. Увімкніть музику або змініть гучність та перевірте стан своїх аксесуарів, навіть коли вас немає вдома.
*Кожен пристрій має бути підключений до мережі Wi-Fi.
*Потрібна інсталяція програми SmartThings.
*Доступність функцій залежить від регіону.
Торкніться та грайте
Увімкніть музику одним дотиком

Професійний ігровий режим
Динамічний звук дає вам ще більше задоволення від гри
Синергія з ТБ
Q-Симфонія
Ідеальна гармонія між звуковою панеллю та телевізором
Інноваційна функція Q-Symphony гарантує ідеальну гармонію між звуковою панеллю та телевізором. Синхронізовані динаміки обох пристроїв будуть оточувати вас реалістичним звуком.
Оптимізований звук усіх каналів завдяки модернізованій функції Q-Symphony підтримується штучним інтелектом, який ремастерує звукові об'єкти. Таким чином ви відчуваєте неймовірні відчуття у кожній сцені.
*Q-Symphony сумісний із вибраними телевізорами Samsung.
Інформація про повний список сумісних моделей доступна на сайті samsung.pl.
Один пілот
Один пілот для повного контролю
Вам більше не потрібні додаткові пульти дистанційного керування. Все, що вам потрібно, це один пульт дистанційного керування, який ви використовуєте для керування телевізором Samsung, щоб увімкнути та вимикати звукову панель, керувати її функціями , гучністю та звуковими ефектами.
*Сумісність із вибраними телевізорами Samsung. Для отримання додаткової інформації відвідайте samsung.com.
HDMI eARC
Бездоганна якість звуку
Підключіть свою ігрову консоль до звукової панелі або телевізор до звукової панелі, щоб насолоджуватися фантастичними іграми. Відтепер ви не пропустите жодної деталі. Підтримка HDR 10+ забезпечить неймовірно соковиті зображення високої роздільної здатності, а технологія HDMI eARC гарантує реалістичний глибокий звук.
Бездротове підключення до телевізора
Повна синхронізація з телевізором
Щоб звук і зображення були точно синхронізовані, підключіть звукову панель до телевізора за допомогою Wi-Fi або Bluetooth®.
*Доступно на деяких телевізорах Samsung. Для отримання додаткової інформації відвідайте samsung.com.
**Увімкнено кабель живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 320 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип | Бездротовий |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота | 353 мм |
| Глибина | 302 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага проектора | 4.8 |
| Габарити (ШхВхГ) | 1110х60х120 mm |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 205х353х302mm |
| Кількість каналів | 3.1.2 |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Тип сабвуфера | Активний бездротовий сабвуфер |
| Основні атрибути | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | AirPlay 2, Bluetooth, Wi-Fi |
- Ціна: 16 180 ₴




