




Монітор Samsung ViewFinity S8 (LS27B800P)
Монітор Samsung ViewFinity S8 S80PX, 27 дюймів, UHD, IPS, USB-C

Продуктивна, точна та ефективна, Samsung ViewFinity пропонує інноваційний досвід, який розширює можливості професіоналів, творців контенту та навіть графічних дизайнерів. І все це завдяки технологіям, які втілюють кожне бачення в життя, як ніколи раніше.

Реалістичні деталі, що стимулюють творчість
Відкрийте для себе навіть найдрібніші деталі. Завдяки вчетверо більшій кількості пікселів, ніж у дисплеїв Full HD, кожна деталь має більшу глибину, а більша корисна площа забезпечує достатньо місця для відображення різноманітних інструментів, програм та додатків. Крім того, IPS-панель забезпечує кришталево чисту передачу кольорів та широкий кут огляду 178°.

Професійне передавання кольорів — Samsung ViewFinity S8 S80PX, 27 дюймів, UHD, IPS, USB-C
Неймовірно насичені кольори для ще більш захопливого досвіду. S8 тепер пропонує розширену колірну гаму до 98% DCI-P3, забезпечуючи насиченіші та яскравіші кольори в кожному проєкті. Завдяки професійній точності графічні дизайнери та інші творчі фахівці можуть забезпечити точне відтворення кожного зображення.

Глибші, точніші відтінки
Бачите більше в кожному відтінку. Підтримка HDR забезпечує широкий динамічний діапазон глибоких чорних та яскравих білих кольорів. Темніші ділянки екрана виглядають чіткішими та глибшими, а яскравіші – ще яскравішими та інтенсивнішими. Це дозволяє бачити більше деталей та насолоджуватися незабутніми враженнями від перегляду.

Монітор Samsung ViewFinity S8 S80PX, 27 дюймів, UHD, IPS, USB-C — гарна видимість навіть вдень
Редагуйте та переглядайте контент навіть за яскравого денного світла. Завдяки першому у світі монітору без відблисків, сертифікованому UL, технологія матового дисплея дозволяє професіоналам переглядати та редагувати контент із постійною яскравістю та кольором навіть без бленди.

Відмінна функціональність для різноманітних застосувань
Позбудьтеся зайвих кабелів, не жертвуючи функціональністю. Живлення ноутбука потужністю 90 Вт та передача даних через один порт USB-C означає менше проблем із підключенням на робочому місці. Додатковий порт LAN Ethernet дозволяє ноутбукам без Wi-Fi підключатися до мережі через монітор.

Підвищте ефективність своїх завдань — монітор Samsung ViewFinity S8 S80PX, 27 дюймів, UHD, IPS, USB-C
Подвійна динаміка роботи, спілкування та ігор. Завдяки мозаїчному розподілу зображень ви можете одночасно відображати дані з двох джерел з рідною роздільною здатністю монітора, що дозволяє переглядати два проекти або запускати дві програми.

Звільніть свої очі від напруги
Захистіть свої очі від втоми. У темному середовищі яскравість і колірна температура автоматично регулюються для оптимізації перегляду в будь-якому середовищі. Монітор Samsung , сертифікований TUV, інтелектуально захищає ваші очі, зменшуючи синє світло та усуваючи мерехтіння.

Монітор Samsung ViewFinity S8 – максимальний комфорт, мінімізація відволікаючих факторів
Розташуйте монітор для максимального комфорту. Поверніть монітор з альбомного у портретний режим і відрегулюйте його висоту на підставці за потреби. Потім нахиліть і поверніть його для оптимальних кутів огляду. Тонка, коротка металева підставка займає менше місця на столі, забезпечуючи більш організований робочий простір.

Дбайте про довкілля
Використовуйте екологічно чисту упаковку з користю або здайте її на переробку. Цей монітор Samsung , сертифікований у всьому світі за енергоефективність, має режим Eco+, який заощаджує до 10% більше енергії.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 368 мм |
| Глибина | 42.7 мм |
| Ширина | 616 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
- Ціна: 22 450 ₴






