




Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Qrevo S White

Розумна пропозиція
Робот автоматично виявляє потенційну небезпеку і пропонує місця у вигляді «зон відлучення», де він може впасти зі сходів або застрягати в тісному просторі. За допомогою цієї функції користувач може легко захистити робота від небажаних ситуацій , забезпечуючи безпечно та ефективно прибирання будинку.
Лазерна навігація
ROBOROCK Qrevo S QRS02 — це робот пилосос, який вивчається, орієнтується і запам'ятовує завдяки лазерній технології LiDAR, сканує і створює детальні карти приміщень. Він може зберігати карти для різних поверхів вашого будинку, забезпечуючи ефективне прибирання на кожному рівні. 303645 , захищаючи конфіденційність користувачів. Крім того, розміри робота становлять 350 мм x 353 мм x 96,5 мм, а базова станція — 340 мм x 487 мм x 521 мм , що забезпечує компактну та ефективну конструкцію для інтелектуального прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RoboRock |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.35 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Захист від падіння зі сходів | Так |
| Режими руху | уздовж стін, автоматично, назад-вперед, загзагом |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 4.6 кг |
| Висота робота-пилососа | 96 мм |
| Глибина робота-пилососа | 353 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 180 ч |
- Ціна: 32 570 ₴


