




Миша Razer Basilisk V3 X Hyperspeed Black (RZ01-04870100-R3G1)

Миша RAZER Basilisk V3 HyperSpeed створена для задоволення потреб навіть найпрофесійніших геймерів. Це ідеальна ігрова миша. Оптичний сенсор 5G 18K забезпечує максимальну точність курсора . Крім того, ви можете персоналізувати свій досвід, налаштувавши мишу відповідно до свого індивідуального стилю гри за допомогою широкого діапазону налаштувань. Відтепер кожна гра буде приємнішою та насиченішою завдяки чуйному та точному до пікселів прицілюванню .

Цей пристрій Razer використовує дводіапазонну бездротову технологію Bluetooth . Це означає, що ви можете розраховувати на безперебійний зв'язок між вашим пристроєм та комп'ютером. Комп'ютерна миша Basilisk V3 HyperSpeed може похвалитися часом автономної роботи до 285 годин з використанням Razer HyperSpeed Wireless , що усуває часті перерви в грі. Миша також пропонує до 535 годин комфортного використання при використанні Bluetooth- з'єднання . Це робить обладнання Razer ідеальним рішенням для тривалих, марафонських ігрових сесій.

Широкий вибір кольорів та приголомшливі світлові ефекти доступні завдяки настроюваній технології Razer Chroma RGB . Понад 16,8 мільйонів різних відтінків освітлять вашу ігрову конфігурацію, що робить мишу Basilisk V3 HyperSpeed ідеальним доповненням до решти вашої ігрової конфігурації. Пристрій також пропонує спеціальні світлові ефекти для різноманітних ігор.

Комп'ютерна миша Basilisk V3 HyperSpeed може похвалитися роздільною здатністю до 18 000 DPI . Це робить її ідеальним варіантом, якщо ви шукаєте швидшого руху курсора під час динамічного ігрового процесу. Тепер можлива ще плавніша робота та швидша реакція на події в грі. З комп'ютерною мишею RAZER ви можете насолоджуватися повною функціональністю навіть у найтехнологічніших іграх.

З Basilisk V3 HyperSpeed ви можете грати так, як вам найбільше подобається. Доступ до 9 програмованих елементів керування дозволяє призначати певні функції обраним кнопкам. Це дозволяє персоналізувати ігровий досвід, збільшуючи ваші шанси отримати перевагу над опонентом .

Ігрова миша RAZER має ергономічний, контурний дизайн для максимального комфорту під час використання. Зручне захоплення зменшує ризик напруження зап'ястя навіть після тривалого використання. Миша легко адаптується до форми вашої руки , забезпечуючи максимальний комфорт під час використання.

Basilisk V3 HyperSpeed забезпечує продуктивність до 60 мільйонів кліків , що робить його незамінним вибором навіть для найвибагливіших користувачів. Він також має позолочені контактні точки , що забезпечує легшу деградацію — все це для постійно високої якості користування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Висота | 42 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 (кг) |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 940 ₴


