




Телевізор Philips 55PUS8079/12
Philips 55PUS8079/12
Вибираючи телевізор, переконайтеся, що він має тверду матрицю QLED, підтримує стандарт 4K, а також чудово працює при підключенні до консолі. Саме такою є модель Philips 55PUS8079/12!
Матриця QLED відображає зображення в якості 4K, а технологія Ambilight забезпечує унікальні світлові ефекти
Інноваційна технологія відображення природних і динамічних зображень Philips Pixel Precise Ultra HD
Ідеальна взаємодія з консоллю завдяки використанню роз’єму HDMI VRR
Насолоджуйтесь детальним і просторовим звуком під час перегляду фільмів та ігор
Програмне забезпечення Titan OS забезпечує зручний доступ до найважливіших функцій і зручний пошук фільмів або програм

Відкрийте для себе телевізор Philips 55PUS8079/12
Дивовижний візуальний досвід
Телевізор Philips 55PUS8079/12 створений, щоб перетворити перегляд фільмів або серіалів на справжнє свято для очей. Оснащений QLED-матрицею, він забезпечує чудові рівні яскравості та насиченості кольорів, і при цьому підтримує стандарт 4K, що дозволяє відображати зображення у відмінній якості. Технологія Ambilight створює світловий ореол навколо екрана, який ідеально синхронізується зі сценами, що з’являються на ньому.
З іграми на увазі
Потрібен телевізор, який буде екраном для вашої ігрової консолі? Philips 55PUS8079/12 стане чудовим вибором, оскільки він оснащений роз’ємом HDMI VRR. Крім того, як тільки ви вмикаєте консоль, підключену до телевізора, активується режим низької затримки, який відіграє важливу роль, особливо під час динамічних ігор, де рахуються частки секунд. Ще однією перевагою стане технологія Ambilight, яка дозволяє відчути ще більше емоцій під час розваг.
Оптимізація зображення
Технологія Philips Pixel Precise Ultra HD відповідає за оптимізацію зображення, що відображається на екрані Philips 55PUS8079/12. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися дуже добре відтвореними кольорами, збалансованим контрастом, точною різкістю, а також глибоким чорним і справді чистим білим.
Вишуканий звук
Сядьте перед телевізором Philips 55PUS8079/12 і дозвольте себе захопити захоплюючим звуком Dolby Atmos! Відчуйте себе в центрі подій, що відбуваються на екрані – почуйте наближення куль і легко знайдіть вибухи на відстані. Просторовий звук чудово працює як під час гри у відеоігри, так і під час перегляду фільмів.
Інтуїтивно зрозуміла навігація
Модель Philips 55PUS8079/12 постачається з програмним забезпеченням Titan OS, яке дозволяє вам інтуїтивно зрозуміло керувати функціями телевізора. Ви також отримаєте прямий доступ до дуже точної пошукової системи, завдяки якій ви миттєво знайдете свої улюблені програми чи фільми, які хочете переглянути.
Програми Smart TV
Philips 55PUS8079/12 - це сучасна модель з функцією Smart TV, що забезпечує вихід в Інтернет. Більше того, він працює з найпопулярнішими потоковими програмами, щоб забезпечити необмежену кількість розваг протягом дня. Ви можете зручно використовувати такі платформи, як Netflix, HBO, YouTube або Amazon Prime.
Стильний дизайн
Телевізор, встановлений на шафі або підвішений на стіну, повинен гармоніювати з декором всієї обстановки. Ось чому Philips 55PUS8079/12 розроблено відповідно до останніх стандартів! Він дуже тонкий і має тонку рамку, що надає йому відчуття мінімалізму. Красиво виглядатиме в сучасних інтер'єрах.
Широка сумісність
Ви створюєте розумну домашню мережу і бажаєте, щоб її частиною стало якомога більше пристроїв, що дозволить використовувати їх можливості ще зручніше? Тоді придбайте телевізор Philips 55PUS8079/12, який бездоганно працює з системами Matter і Control4!
Комплектація Philips 55PUS8079/12

В упаковці
телевізор
Пілот
2 х ААА батарейки
Настільна підставка
Шнур живлення
Короткий посібник

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| HD-формат | 1080р |
| Вигнутий екран | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Dolby Atmos | Да |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 14.2 кг |
| Висота | 723 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Ширина | 1231 мм |
| VESA | 200х300 |
| Функції | |
| Захист від дітей | Так |
| Мова меню | Російська, Український |
| Таймер сна | Так |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | CI-слот, HDMI, USB, mini-Jack (3.5 мм) |
| Пульт ДУ | Да |
- Ціна: 23 199 ₴

