

Холодильник з морозильною камерою Samsung RB38C600EB1
RB38C600EB1 Холодильник SpaceMax з нижньою морозильною камерою та Wi-Fi, 390 л, 2,03 м
Використовуйте додаток та заощаджуйте енергію
за допомогою режиму штучного інтелекту Energy Mode
. Холодильники Samsung ще енергоефективніші завдяки модулю Wi-Fi. Використовуйте додаток SmartThings та заощаджуйте до 15% енергії.
Більше місця всередині холодильника.
Технологія SpaceMax
забезпечує більше корисного простору. Унікальна, високоефективна система ізоляції дозволяє використовувати тонші стінки. Внутрішня частина холодильника тепер пропонує значно більшу місткість для зберігання без збільшення зовнішніх розмірів та зниження енергоефективності.
SmartThing Energy
Енергоефективність, розумна економія
Керуйте споживанням енергії, щоб зменшити свій вуглецевий слід і рахунки за електроенергію. SmartThings Energy надає поради щодо енергоефективності, контролює споживання енергії вашими приладами в режимі реального часу та порівнює його з попереднім місяцем. Він навіть попереджає вас, якщо ваші щомісячні цілі можуть бути перевищені.
SmartThings Home Care
Інтелектуальне обслуговування приладів
Доглядайте за своїм холодильником ще легше. SmartThings Home Care контролює прилади, перевіряє їхній стан, включаючи фільтр для води, і надсилає сповіщення в режимі реального часу. Він автоматично повідомляє вас, коли потрібно замінити деталі, виявляє проблему та пропонує рішення.
Samsung Food
Інтелектуальне приготування їжі, смачні страви
Плануйте, готуйте та купуйте продукти усвідомлено. Samsung Food дозволяє створювати список продуктів, що зберігаються, і керувати термінами їх придатності, щоб ви завжди могли бачити, що є у вашому холодильнику. Він також пропонує персоналізовані рецепти на основі ваших уподобань та інгредієнтів.
Рівномірне охолодження в кожному куточку холодильника.
Всебічне охолодження:
Ваші продукти завжди будуть належним чином охолоджені. Система всебічного охолодження м’яко та рівномірно розподіляє прохолодне повітря по всьому приладу, забезпечуючи ефективніше та легше охолодження там, де це потрібно. Точно, швидко та в кожному куточку вашого холодильника. Це гарантує, що продукти підтримують оптимальну температуру та довше залишаються свіжими.
Більше жодного розморожування та заморожених продуктів. Технологія
No
Frost від Samsung забезпечує постійну циркуляцію прохолодного повітря, систематично видаляючи зайву вологу з внутрішньої частини холодильника. Це запобігає утворенню льоду та інею на стінках або продуктах. Продукти довше зберігають свою свіжість та харчову цінність, а миття легше без розморожування.
Швидке охолодження та інтенсивне заморожування:
Power Cool / Power Freeze.
Насолоджуйтесь швидким охолодженням. Кнопка Power Cool активує інтенсивний потік холодного повітря в холодильник, швидко охолоджуючи продукти та ваші улюблені напої. Тим часом Power Freeze дозволяє швидко заморожувати велику кількість продуктів, включаючи лід.
Більше місця на дверцятах для більших пляшок.
Big Guard.
Зберігайте більші пляшки об'ємом до 2,2 літра на дверцятах і не витрачайте місце на полицях. Контейнер для великих дверей допомагає безпечно зберігати більші пляшки, широкі картонні коробки та іншу упаковку. Ідеально підходить для того, щоб ваші улюблені охолоджені напої завжди були під рукою.
Відкриття на 90 градусів, навіть біля стіни.
Врівень з дверцятами.
Розмістіть свій холодильник де завгодно, не турбуючись про відкриття дверей, навіть біля стіни. Завдяки конструкції дверей, що врівень з дверцятами, ви можете відкрити холодильник на 90 градусів, не зачіпаючи край за стіну. Тепер ви можете розмістити свій холодильник у найзручнішому місці, і його дверцята повністю відчиняться та вирівняються врівень з бічною стіною.
Ідеально гармонійний та стильний дизайн.
Вишуканий у кожній деталі.
Надає вашій кухні унікального стильного вигляду. Чистий та сучасний дизайн зі стандартною глибиною 658 мм гарантує, що холодильник не виступатиме за межі шафи. Він також має естетично привабливі плоскі дверцята та гладку задню стінку, що дозволяє розмістити прилад близько до стіни. Мінімалістичний інтер'єр включає приховану вітрину, полицю для напоїв та елегантні балкончики.
Рішення, розроблені з урахуванням гігієни та безпеки:
Clean Back
. Нові холодильники виконані з урахуванням вашої безпеки та комфорту. Їхні плоскі задні стінки з металевим покриттям забезпечують чистоту та естетику, тиху роботу та безпеку під час транспортування та використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 390 л |
| Об'єм морозильної камери | 114 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 9 годин |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Зона свіжості | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Подача холодної води | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Енергоспоживання | 264 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 2030 мм |
| Глибина | 658 мм |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 31 110 ₴

