




Моноблочна акустична система Marshall Stanmore III Cream (1006011)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Чутливість | 97 дБ |
| Тип | Бездротовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Інтерфейси | AUX-вхід, RCA |
| Особливості | Еквалайзер |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Суммарная мощность звука | 80 (Вт) |
| Тип харчування | Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 18 170 ₴










