




Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum S20 1060543 White
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-пилосос Xiaomi S20
Маленький, розумний та ефективний
Імітує ручне очищення для більшої ефективності

Повітродувка з високою потужністю всмоктування 5000 Па
Очищає підлогу за один прохід
Оснащений потужним всмоктувальним вентилятором 5000 Па* та 3 режимами потужності , він легко видаляє пил і волосся з підлоги та важкодоступних щілин, забезпечуючи ретельне прибирання .
*Зображення наведено лише для ілюстрації. Будь ласка, зверніться до фактичного продукту.

Місткий сміттєвий бак 2-в-1 з резервуаром для води
Попрощайтеся з частим спорожненням сміттєвого бака та наповненням резервуара для води
Контейнер на 400 мл*: Просто спорожняйте його у вихідні .
Резервуар для води на 270 мл*: Немає потреби в частому наповнюванні .
Резервуар для води на 270 мл*: Немає потреби в частому наповнюванні .

Новий пиловий бар'єр
Він затримує пил всередині сміттєвого бака, щоб уникнути вторинного забруднення.

Зигзагоподібний маршрут пилососіння та Y-подібний маршрут миття
Значно підвищена ефективність очищення
Зигзагоподібний маршрут забезпечує максимальну ефективність очищення , тоді як Y-подібний маршрут спеціально розроблений для миття підлоги та імітує ручне прибирання, протираючи одну й ту саму ділянку у двох напрямках , легко видаляючи плями .
Інтелектуальне картографування та планування маршруту

Діапазон виявлення 360 градусів
Легке картографування будинку
Робот-пилосос Xiaomi S20 може швидко сканувати навколишнє середовище, щоб створювати точні схеми прибирання в додатку Mi Home/Xiaomi Home та планувати найефективніші маршрути прибирання. Дозвольте пилососу продемонструвати свій інтелект .
Лазерна навігаційна система LDS
Менше пропущених місць, менше дублікатних зон очищення та менше випадків втрати пристрою
Лазерна навігація — це найсучасніша та перевірена навігаційна технологія в галузі , на відміну від vSLAM та інерціальної навігації. Вона пропонує багато переваг, таких як високоточне позиціонування, точніші вимірювання та стабільніша робота .

Точне розпізнавання навколишнього середовища

Точне та швидке картографування

Менше пропущених кутових

Розумна док-станція для заряджання та меншої кількості помилок навігації

Запам'ятовування карт допомагає мінімізувати повторне прибирання

Стандартна робота навіть у темряві

*Вищезазначені переваги лазерної навігації LDS базуються на порівнянні з vSLAM та інерціальною навігацією. Фактичні результати можуть відрізнятися залежно від умов навколишнього середовища. Будь ласка, зверніться до фактичної продуктивності продукту.
Точні карти в додатку
Задоволення різноманітних потреб
Після того, як ви створите карту свого будинку, ви зможете налаштувати графіки прибирання відповідно до своїх потреб . Дозвольте своєму пристрою прибирати ваш дім так, як вам подобається .
*Наведені вище зображення наведено лише для ілюстрації. Будь ласка, зверніть увагу на фактичну роботу виробу.
Компактний розмір для додаткової портативності

Кілька датчиків
Менше зіткнень і менше шансів застрягти
Вбудовані датчики дозволяють Xiaomi Robot Vacuum S20 легко аналізувати складні середовища , ефективно зменшуючи зіткнення, падіння та інші проблеми, забезпечуючи більш безстресове прибирання .

Компактний розмір 325 мм
Легко зберігати
Завдяки невеликому розміру та простому дизайну для зручного зберігання, робот-пилосос Xiaomi S20 підійде практично для будь-якого дому .
Інтелектуальне прибирання, кероване користувачем

Легке дистанційне керування
Більше функцій очищення
Використовуйте додаток Mi Home / Xiaomi Home для дистанційного керування пилососом та відстеження процесу прибирання .

Дистанційне керування
пилососом та миттям
пилососом та миттям

Моніторинг прогресу
в режимі реального часу
в режимі реального часу

Коригування
планів прибирання
планів прибирання

Виберіть
режими очищення
режими очищення

Заплануйте
прибирання, поки вас немає
прибирання, поки вас немає

Оновлення OTA
через бездротову мережу
через бездротову мережу

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Час заряду акумулятора | 6.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 3.5 кг |
| Висота робота-пилососа | 98 мм |
| Глибина робота-пилососа | 325 мм |
| Ширина робота-пилососа | 325 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прибирання | 3 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 120 ч |
- Ціна: 8 250 ₴

