
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D9 MAX White
Dreame D9 MAX White
Компактний та функціональний робот пилосос Dreame D9 MAX
Автоматизований девайс для прибирання та підтримання чистоти у вашому будинку – робот-пилосос Dreame Bot D9 MAX. Пристрій самостійно очищає всі ваші покриття для підлоги в квартирі або будинку, при завершенні прибирання повертається на зарядну станцію і ще має функцію вологого прибирання за допомогою серветки з мікрофібри і бака з водою. Основні особливості моделі:
- всмоктування з силою до 4000 Паскалів
- 150 хвилин автономного прибирання
- пилозбірник на 0.57 літра
- батарея 5200 мАг
- бак для води об'ємом 0.27 літра
- прибирання до 250 квадратних метрів
- лазерний LiDAR та вбудовані датчики для навігації
Детальне сканування та точне переміщення
Робот пилосос Dreame Bot D9 MAX оснащений рядом датчиків, які допомагають пристрою в навігації та при переміщенні по вашому будинку. На нижній частині пилососа датчики висоти, щоб девайс не впав із висоти. На передній панелі натискний бампер від зіткнень. На верхній частині встановлений лазерний LiDAR, який визначає відстань до об'єктів у режимі 360 градусів для картографування приміщень та визначення прибиральних зон.

Комплект Dreame Bot D9 MAX
Виробник поклав у коробку з пилососом усі необхідні насадки, аксесуари, а саме:
- сам пилосос D9 MAX
- бокову щітку
- пензлик для чищення пилососа після збирання
- зарядну станцію з кабелем живлення від мережі 230 В
- знімну серветку для миття підлоги
- водяний бак для вологого прибирання
- документація: інструкція та гарантійна брошура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 40 Вт |
| Об'єм аквафільтра | 0.57 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.57 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | уздовж стін, по спіралі, назад-вперед, загзагом, автоматично |
| Сигнал при застряванні | Так |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 150 ч |
- Ціна: 6 899 ₴

