




Монітор Philips 346E2LAE/00 34"

Грова доля
МоніторPHILIPS 346E2LAE створений для любителів ігор. Його особливий дизайн і ряд функцій сприяють комфортному розвитку персонажів і завдань, поставлених грою. Крім того, пристрій також можна успішно використовувати для багатьох інших видів діяльності, таких як робота або перегляд фільмів.

Технологія AMD FreeSync
Ігри не повинні вимагати від вас вибору між переривчастим геймплеєм та розбитими кадрами. З новим моніторомPHILIPS ця проблема залишилася в минулому. Завдяки технології AMD спотворень практично з будь-якою частотою кадрів та надзвичайно швидким часом відгуку.
Функція MultiView
Багатозадачність і підвищена ефективність роботи стали можливими завдяки монітору PHILIPS . Простий поділ екрана дозволяє запускати різні програми одночасно . Ви можете успішно підключатися, серед іншого: зі смартфоном і комп'ютером . Таке рішення дозволить оперативно передавати всю необхідну інформацію на один дисплей.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Кількість роз'ємів DisplayPort | 1 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, DVI, USB Type-C |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 5.43 кг |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Ширина | 817 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 178 Гц |
| Мінімальна частота вертикальної розгортки | 178 кГц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Англійська, Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Роздільна здатність екрану | 3440х1440 |
- Ціна: 13 910 ₴


