




Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Samsung Jet 65 Pet Cordless Stick Vacuum VS15A60AGR5
Зручніше та точніше
Ручний пилосос спрощує підтримання порядку. Він ідеально підходить для швидкого прибирання — видалення крихт, розсипаного піску або пилу з важкодоступних місць, таких як плінтуси або кути. Максимальна ефективність за мінімальний час для чистого дому.
Тримайте речі в порядку
Завдяки можливості заряджати пристрій, підвішений на стіні, ви будете організовані та матимете легкий доступ до пилососа. Це гарантує, що ваш пристрій завжди буде повністю заряджений та готовий до використання. Насолоджуйтесь свободою прибирання без жодних несподіванок.
Не брудни руки
Потужність електричної щітки
Максимальна потужність очищення у вас під рукою! Щітка з двигуном справляється з будь-яким типом бруду, від стійкого хутра до волосся. Побалуйте себе та свою родину ретельним пилососінням та глибоким очищенням. Насолоджуйтесь бездоганною чистотою – без зусиль.
Пилососити без кабелів
Цей пилосос із потужним літій-іонним акумулятором є синонімом комфорту та надійності. Він пропонує тривалий час роботи, не турбуючись про розрядку під час прибирання, та позбавляє від клопоту із заплутаними кабелями. Насолоджуйтесь свободою прибирання будь-де та економте місце завдяки зручному бездротовому зберіганню.
Пилосос без перерви
Забудьте про перерви для заряджання акумулятора чи пошуку розетки! Достатньо тривалий час роботи гарантує безпроблемне прибирання всього вашого будинку — від вітальні до ванної кімнати. Насолоджуйтесь повною свободою, зручністю та винятково ефективним ретельним прибиранням.
Великий пилозбірник
Регульована сила всмоктування
Більше простору, більше порядку
Легка конструкція
Легка конструкція цього вертикального пилососа робить прибирання зручнішим та менш виснажливим. Ви можете легко переміщати пристрій між поверхами, підсувати його під меблями або діставати до стелі, що робить його ідеальним для щоденного прибирання. Відтепер прибирання буде швидшим та комфортнішим.
Індикатор заряду акумулятора
Індикатор рівня заряду батареї постійно відображає залишок часу роботи, тому ви завжди знаєте, скільки часу у вас залишилося працювати. Це усуває ризик непередбачених перерв та необхідність випадкової зарядки. Проста перевірка заряду батареї допомагає краще планувати графік прибирання та забезпечує повний контроль над роботою пристрою.
Змінний акумулятор
Змінний акумулятор дозволяє продовжувати прибирання без перерви – коли один акумулятор розрядиться, просто вставте запасний і продовжуйте. Це особливо корисно у великих будинках, з інтенсивним використанням або коли час має вирішальне значення. Ви можете прибирати без стресу та з повним контролем потужності, навіть під час виконання найвимогливіших завдань.
Постійна потужність, ефективне пилососіння
Циклонна технологія створює інтенсивний вихровий рух, який ефективно відділяє пил і бруд від потоку повітря. Пилосос підтримує постійну силу всмоктування, а фільтри не засмічуються так швидко, що потребує менш частої заміни. Це означає ефективніше та ретельніше очищення, покращену продуктивність і чистіше повітря.
Висока потужність та чисте повітря
Технологія Jet Cyclone забезпечує потужне всмоктування та свіже повітря у вашому домі. Система з дев'яти циклонів та 27 повітряних отворів покращує потік повітря, забезпечуючи безперебійну роботу пилососа. Потік повітря точно спрямовується для ефективного збору як великого сміття, так і найдрібніших частинок пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 410 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 21.6 Вт |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 40 ч |
- Ціна: 10 100 ₴




