



Мультипіч Philips Airfryer 5000 Series XXL Connected HD9285/90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Philips серії 5000 HD9285/90
- Тип продукту: Фритюрниця з гарячим повітрям,
- Місткість: 7,2 літра,
- Місткість для смаження: 1,4 кг.
- Тип конструкції: Односпальна,
- Колір виробу: Чорний
- Тип керування: Сенсорне
- Потужність: 2000 Вт, вхідна напруга змінного струму: 220 - 240 В,
- Частота вхідного змінного струму: 50 Гц.
- Ширина виробу: 300 мм, Глибина виробу: 410 мм, Висота виробу: 330 мм
16 функцій приготування в одному пристрої
Смажте, запікайте, готуйте на грилі, розморожуйте, ферментуйте та багато іншого. Готуйте смачні та поживні страви, використовуючи до 90% менше жиру.*Хрусткі зовні, ніжні всередині
Технологія Rapid Air з унікальним дизайном «морської зірки» дозволяє рівномірно нагрівати їжу з усіх боків, забезпечуючи смачні, соковиті та хрусткі страви.Легке прибирання
Знімні частини, які можна мити в посудомийній машині , та кошик QuickClean з антипригарним покриттямГотуйте до 50% швидше
Заощаджуйте до 70% енергії, готуючи в аерофритюрниці Philips замість духовки.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 16 |
| Об`єм | 7.2 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Да |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.55 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Місткість картоплі | 1400 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Стан | Нове |
| Тип фільтра | металевий |
| Основні атрибути | |
| Кількість режимів приготування | 16 |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
- Ціна: 8 860 ₴

