




Мультипіч NINJA Double Stack XL 2-Level Hot Air Fryer SL451EU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Максимальна потужність печі | 2470 Вт |
| Об`єм | 9.5 л |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Колір | Срібляста |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.3 (кг) |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 470 |
| Ширина | 280 (мм) |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Споживана потужність | 2470 Вт |
| Стан | Нове |
| Терморегулятор | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 9 400 ₴











