



Кавомашина автоматична Philips Omnia EP1220/00
Смачна молочна піна завдяки класичній спінювачі молока
Класичний спінювач молока виробляє пару, що дозволяє готувати спінене молоко для капучіно. Крім того, завдяки двокомпонентній конструкції його легко чистити.

Спокусливий смак і аромат кави зі свіжозмелених зерен доступний одним дотиком. Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран дозволяє легко вибрати улюблений тип кави.
Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран дозволяє легко вибрати улюблену каву

Відрегулюйте інтенсивність і кількість аромату за допомогою функції My Coffee
Відрегулюйте інтенсивність і кількість кави за допомогою меню My Coffee. Ви можете легко вибрати з трьох різних налаштувань.

Легко регулюється відповідно до ваших уподобань завдяки 12-ступінчастому регулюванню подрібнювача
Міцна керамічна млинка має 12 налаштувань, тож ви можете молоти кавові зерна до будь-якої форми, від дрібного порошку до грубих шматків.

Ідеальна температура, аромат і крем чашка за чашкою
Система Aroma Extract забезпечує оптимальний баланс між температурою заварювання та виділенням аромату, підтримуючи температуру води від 90 до 98°C і регулюючи потік води, щоб ви могли насолоджуватися смачною кавою.

20 000 чашок смачної кави завдяки міцній керамічній кавомолці
Наші м’ясорубки складаються з 100% кераміки, що робить їх надзвичайно міцними та точними. Вони дозволяють зварити не менше 20 000 чашок свіжої ароматної кави.

До 5000 чашок без видалення накипу завдяки фільтру AquaClean
Кавоварка нагадує вам про заміну фільтра, щоб ви могли приготувати до 5000 чашок без видалення накипу та насолоджуватися чистою водою.

Легке очищення завдяки можливості повністю зняти блок заварювання
Блок заварювання є ключовим елементом кожної повністю автоматичної кавоварки еспресо, і його слід регулярно чистити. Знімну заварну групу можна швидко помити під проточною водою.

Автоматичний процес видалення накипу - для вашої зручності
Чистити та доглядати за вашою кавовою машиною легко завдяки автоматичній програмі, яка інформує вас про необхідність видалення накипу. Частоту цієї процедури можна регулювати відповідно до жорсткості води у вашому домі.

Елементи можна мити в посудомийній машині.
Молочну систему, піддон для крапель і контейнер для кавової гущі можна мити в посудомийній машині. Це економить час і забезпечує гігієнічне прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 433 мм |
| Глибина | 371 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Об'єм контейнера для зерен | 275 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
- Ціна: 12 899 ₴


