




Монітор Samsung ViewFinity S5 (LS34C500G)
Робіть більше на одному екрані
Бачите більше, ніж раніше. Незалежно від того, чи працюєте ви над проектом, чи дивитеся фільм під час відпочинку, побачте кожну деталь на ширшому дисплеї 21:9. Ultra WQHD пропонує найпростіший спосіб максимально використати площу екрана та справді безперебійну багатозадачність на одному екрані.

Насолоджуйтесь мільярдом кольорів з неймовірною глибиною
Насолоджуйтесь будь-яким контентом із приголомшливою чіткістю. Завдяки HDR10, який відображає понад 1 мільярд кольорів порівняно з 16,7 мільйонами у типовій технології SDR, темні кольори виглядають темнішими, а найяскравіші – яскравішими. Кожен контент приємно переглядати, і його можна відчути саме так, як його задумав автор.

Бережіть свої очі вдень і вночі
Забезпечте комфорт для ваших очей. Датчик навколишнього освітлення монітора визначає освітлення у вашому робочому просторі та автоматично регулює яскравість. Режим Eye Saver мінімізує надлишок синього світла, а Flicker Free зменшує навантаження на очі.

Дивіться будь-який контент плавніше, навіть в іграх
Плавні рухи з меншою затримкою та розмиттям. Швидша частота оновлення оновлює зображення на екрані частіше щосекунди. Частота оновлення 100 Гц зменшує затримку та розмиття руху під час ігор, перегляду фільмів або роботи над проектами та відеопроектами, забезпечуючи надзвичайно плавне зображення.

Будьте в курсі подій
Надзвичайно плавні розваги. Технологія AMD Radeon FreeSync™ синхронізує частоту оновлення монітора та відеокарти, зменшуючи розриви зображення. Дивіться фільми та грайте в ігри без перерв. Навіть динамічні сцени виглядають плавними та плавними.

Розширте свій кругозір, зосередьтеся
Мінімальні рамки забезпечують максимальну фокусування. Практично безрамковий екран відображає повне зображення та виглядає майже безшовно при використанні в конфігурації з двома моніторами, що дозволяє бачити більше одночасно без відволікання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Кількість роз'ємів DisplayPort | 1 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 815 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 3440х1440 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 13 190 ₴




