




Холодильник з морозильною камерою Samsung RF48A400EB4
Довша свіжість
Завдяки двом незалежним контурам охолодження, як холодильник, так і морозильна камера підтримують оптимальні умови. Продукти довше зберігають свою свіжість, натуральний смак та аромат, а система ефективно запобігає передачі запахів.

Без інею
Без інею та льоду
Завдяки технології NoFrost ви можете забути про іній та лід усередині вашого холодильника. Це означає значно кращі умови для зберігання продуктів та зручність використання, без необхідності регулярного розморожування.

Швидке заморожування та швидке охолодження
Інтенсивне заморожування та швидке охолодження
Функція швидкого заморожування ідеально підходить для швидкого заморожування великої кількості продуктів , особливо після великої поїздки за покупками. Просто активуйте цю опцію, щоб пришвидшити процес заморожування. Якщо вам потрібно швидко охолодити напої, варто розглянути функцію швидкого охолодження.

Гнучкість зберігання
Дізнайтеся про додаткові функції холодильника
Обираючи чотиридверний холодильник Samsung, ви отримуєте достатньо місця для зберігання. Кожна деталь ретельно продумана для зручного та функціонального зберігання ваших продуктів. Ви можете легко налаштувати полиці холодильника відповідно до ваших поточних потреб. Дверні контейнери економлять місце в основному відділенні. У морозильній камері ви маєте повну свободу розташовувати продукти на полицях та у містких шухлядах.
Свіжа зона
Довша свіжість фруктів та овочів
Щільно закрита шухляда, спеціально розроблена для зберігання фруктів та овочів, гарантує тривалішу свіжість. Завдяки відповідній вологості ви можете насолоджуватися смачними та соковитими продуктами довше.

Дверні контейнери
Додатковий простір для продуктів
Дверцята холодильника оснащені п'ятьма глибокими відділеннями, ідеальними для зберігання молочних продуктів, варення та високих пляшок з напоями. Вони звільнять більше місця в основному відділенні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | E |
| Загальний об`єм | 488 л |
| Об'єм морозильної камери | 159 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 4 годин |
| Винна камера | Ні |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Так |
| Дисплей | Ні |
| Зона свіжості | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Перевішувані двері | Ні |
| Подача холодної води | Ні |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Енергоспоживання | 298 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 179.3 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Ширина | 83.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| NoFrost | Так |
| Час зберігання при відключенні живлення | 4 |
| Виготовлення льоду | Да |
| Кліматичний клас | S, SN, ST, T |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 |
| Матеріал полиць в холодильній камері | скло |
| Морозильна камера | 159 л |
| Потужність заморожування в добу | 12 |
| Освітлення | Світлодіодне |
| Корисний об'єм, загальний | 488 л |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Стан | Нове |
| Холодильна камера | 329 |
| Колір | Графітна сталь |
| Колір корпусу | Графітова сталь |
- Ціна: 49 250 ₴


