




Мультипіч NINJA Combi 12-in-1 Multi-Cooker Oven&AirFryer SFP700EU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
12 програм в 1 пристрої
Завдяки 12 вбудованим програмам, мультиварка Ninja SFP700EU дозволяє зручно та за короткий час приготувати тисячі різних страв.


Хрусткі страви
Насолоджуйтесь ідеально приготованою смаженою стравою та овочами – м’якими всередині та хрусткими зовні.

Домашня випічка
З Ninja Combi SFP700 ви отримаєте ідеально підняте тісто з ніжною внутрішньою частиною та ідеально пропеченою скоринкою.

Більше, ніж просто аерофритюрниця
Пристрій працює як фритюрниця, духовка та мультиварка, пропонуючи широкий спектр можливостей приготування.

Швидке розморожування
Завдяки швидкому нагріванню та дії дуже гарячого повітря, ви можете приготувати смачні страви із заморожених продуктів менш ніж за 30 хвилин.
Вечеря для всієї родини за 15 хвилин*
З Ninja Combi Meals ваша повноцінна страва з 3 страв зі свіжих або заморожених інгредієнтів буде готова всього за 15 хвилин.* А завдяки функції Combi Cook ви можете приготувати всі її компоненти: м’ясо, овочі та гарніри одночасно.
*Не включає час попереднього розігріву

Ідеально приготовані та хрусткі страви
Технології HyperSteam та Air Fry працюють разом, щоб забезпечити ідеальне приготування їжі всередині та хрустку скоринку зовні.
А завдяки їх поєднанню приготування займає на 50% менше часу, ніж у звичайній духовці*.
*Не включає час попереднього розігріву.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1780 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Нержавіюча сталь, Пластик, Скло |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Стан | Нове |
| Тип управління | Дотикове | Сенсорне |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: 14 400 ₴

