



Мультипіч NINJA Air Fryer PRO AF140EUCM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 4.7 л |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 28.5 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 26.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оглядове віконце | Ні |
| Фільтр проти запаху | Ні |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура | 210 °C |
| Стан | Нове |
| Тип фільтра | Немає |
- Ціна: 5 700 ₴









